Kui plaanis on põhjalikumad uuendustööd, siis on mõistlik tellida ekspertarvamus kodulehe kohta, mis aitab avastada kõige võimalusterohkemaid elemente ja uuendada kodulehte kõige tulemuslikumal viisil. Ekspertarvamus kodulehe kohta
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Ekspertarvamus kodulehe kohta » Disain aara.ee

Ekspertarvamus kodulehe kohta

Kui plaanis on põhjalikumad uuendustööd, siis on mõistlik tellida ekspertarvamus kodulehe kohta, mis aitab avastada kõige võimalusterohkemaid elemente ja uuendada kodulehte kõige tulemuslikumal viisil.

Kui teil on ekspertarvamuse tellimist asemel plaan tellida hoopis uus kodulehekülg, siis soovitame enda visioon sõnastada "Saada päring" lehel oleva päringuvormi kaudu.  Selle struktuur on toeks, et olulised uue kodulehekülje loomisega seotud aspektid ei ununeks kirjeldamata.

 

Ekspertarvamuse tellimine

Tavapäraselt hõlmab ekspertarvamuse tellimine kõige olulisemaid aspekte, mis mõjutavad kõige enam kodulehekülje leitavust, navigatsioonilahenduse kasutajasõbralikkust ja loogilisust, oluliste teemade esitatust, visuaalset mõju külastajatele ning muuhulgas ka üldmuljet ning üldist kommunikatiivset eesmärgipärasust.

 

Lisaks hetkeolukorra kirjeldamisele ja tõdemustele pöörame põhjalikku tähelepanu kodulehekülje arendamist vajavate külgede väljatoomisele ning praktiliste arendusettepanekute tegemisele. 

 

Olenevalt ekspertarvamuse tellimist põhjalikkuseastmest ja seatud eesmärkidest võtab lõppraporti kirjutamine aega 7 tööpäevast kuni 3 nädalani. Kui plaanite teha suuremaid investeeringuid kodulehekülje arendamisse, siis aitab sõltumatu ekspertarvamus täpsemalt määratleda arendusvajadust, välja selgitada kõige olulisemaid tegevusi ja leida nende najal ka kõige kuluefektiivsemaid lahendusi.

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2016
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Ekspertarvamus kodulehe kohta

Ekspertarvamus kodulehe kohta

Kui teil on ekspertarvamuse tellimist asemel plaan tellida hoopis uus kodulehekülg, siis soovitame enda visioon sõnastada " Saada päring " lehel oleva päringuvormi kaudu Selle struktuur on toeks, et olulised uue kodulehekülje loomisega seotud aspektid ei ununeks kirjeldamata Kui plaanis on põhjalikumad uuendustööd, siis on mõistlik tellida ekspertarvamus kodulehe kohta, mis aitab avastada kõige võimalusterohkemaid elemente ja uuendada kodulehte kõige tulemuslikumal viisil.

Ekspertarvamus kodulehe kohta

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*