Kodulehe valmistamine kaasaegselt Oled alustamas uue ettevõtmisega ja sind huvitab kaasaegse kodulehe valmistamine? Või oled juba mõnda aega samas valdkonnas tegutsenud ja kodulehekülg vajab uut disaini ning märksa tänapäevasemaid haldusvõimalusi? Loe lisaks ka artiklit kodulehe valmistamine - 5 kõige olulisemat tegurit Kodulehe valmistamine kaasaegselt Tänapäevane turundus on üha rohkem veebikeskne, sest kliendid otsivad toodete ja teenuste kohta infot internetis. Just seepärast on oluline nüüdisaegse kodulehe valmistamine ja selle sisuline arendamine, et veebilehekülje disain ja sisu moodustaksid selge terviku. Hea veebilehe loomine algab meile saadetavast hinnapäringust, mille põhjal teeme hinnapakkumise. Kodulehe valmistamine teeb firma turunduse lihtsamaks. Efektiivse müügi jaoks pakume kauneid ja funktsionaalseid lehti, mis müüvad tooteid hästi. Samavõrd oluline nagu kodulehe disain ja skaleeruv kujundus on ka otsingumootorite optimeerimine ja internetiturundus, mis aitab internetis efektiivselt müüa. Kaasaegselt ja professionaalselt kujundatud koduleht on atraktiivseks digitaalseks visiitkaardiks internetis.

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Kodulehe valmistamine kaasaegselt

Oled alustamas uue ettevõtmisega ja sind huvitab kaasaegse kodulehe valmistamine? Või oled juba mõnda aega samas valdkonnas tegutsenud ja kodulehekülg vajab uut disaini ning märksa tänapäevasemaid haldusvõimalusi?

Saame sind aidata mõlemal juhul. Meie peamiseks tugevuseks on kaasaegse, originaaldisainiga kodulehe valmistamine, mis on mugaval hallatav ning otsingumootorite kaudu hästi leitav. Kodulehekülgi vaadatakse tänapäeval lisaks tavalistele laua- ja sülearvutitele üha enam mobiilsete seadmetega, nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Selle asemel, et kulutada aega erinevate seadmete jaoks mitme kodulehekülje valmistamisele ja haldamisele, soovitame tellida integreeritud veebilehe lahendus, mis kohandub vastavalt vaataja ekraani mõõtmetele ning on alati mugav vaadata.

Sisukas sisuhaldussüsteem
Meie poolt pakutav kodulehe valmistamine hõlmab nii nõuandeid sobivaima lahenduse valikuks, originaaldisaini, ergonoomilist sisuhaldust, garantiid kui ka juhendeid kuidas mugavamalt ja kiiremini kodulehte toimetada. Aara disainibüroo valmistatud veebilahendustes võtab lehekülgede juurdeloomine, nihutamine ja ümbernimetamine vaid paar klõpsu.

 

Oleme kulutanud toimetamisvõimaluste mugavamaks muutmisele palju töötunde, otsides kasutajate jaoks optimaalsemaid ja mugavamaid lahendusi. Sestap pole siis üldsegi mingi ime, et kasutajad on sisuhaldussüsteemi võimalustega väga rahul. Suurimaks tunnustuseks on olnud sellist tüüpi tagasiside:

 
''Olen hallanud 4-5 kodulehekülge, mis on olnud erinevatel platvormidel. Aara disainibüroo kodulehel sujus toimetamine kõige mugavamalt ja kõik tegevused olid väga loogiliselt leitavad. Kui säästan igapäevase toimetamise käigus kasvõi paar klõpsu, aitab see pikas perspektiivis päris palju aega kokku hoida."
 

Meie klientideks on tööstusettevõtteid, teenusepakkujaid, kultuuriorganisatsioone ja palju haridusasutusi. Kodulehtede valmistamine on meie igapäevane töö ja oleme töötanud sadade rahulolevate klientidega, kes on võlutud sisuhaldussüsteemi lihtsusest. Kuuleme nende suust tihti sellist laadi ütlusi:

 
"Peale Aara disainibüroo käest uue kodulehe valmistamise tellimist laabus kodulehe toimetamine hoopis paremini. Isegi illustratsioonide lisamine ning tekstide vormindamine on sedavõrd lihtsaks tehtud, et veebilehe toimetamine on nüüd samavõrd mugav nagu tavalise e-kirja kirjutamine."
 

Vaata näiteks viimati valminud kaasaegseid lehti: Soome turule suunatud leht, Kangaskassit omalla logolla kangaskassit omalla painatuksella kangaskassit painatuksella varustettuja kangaskasseja, mis pakub võimalust trükiga ökoloogiliste puuvillaste kangaskottide tellimiseks. Lehel on ka blogisektsioon, näiteks https://www.kangaskassi.fi/5_syyta_miksi_tarvitset_kangaskas_934 Eriahendusena on valminud tootelehtedel kalkulaator, mis arvutab vastavalt kogusele ja trükivärvidele indikatiivse tellimuse koguhinna.

 

Uuendame ka ammu loodud olemasolevaid lehti, üheks näiteks oli Klaabu lasteaia kodulehe uuendamine. Ülevaateartikkel annab aimu, et lisaks kujunduslikule poolele saame aidata ka sisulinkide ümbertõstmise, temaatilise grupeerimise ja ristviidete looomisega.

 

Kui sinagi sooviksid endale korralikku kodulehekülge, mis oleks kaasaegse kujundusega, mida saaks vaadata ühtviisi hästi nii tavalistes arvutites kui ka nutiseadmetes, mille haldamine läheb lihtsalt ja mugavalt ning mis oleks otsingumootorites hästi leitav, siis sirvi lähemalt lehte kodulehe loomise tööde hind.

Kui oled juba põhjalikumalt plaani pidanud ning soovid teada konkreetsemat valmistusaega, siis soovitame saata lühike kirjeldus kodulehe valmistamise päringuvormi kaudu ja saame selle põhjal välja pakkuda konkreetse kodulehe valmistamiseks kuluva aja ning kirjeldada veelgi lähemalt sisuhaldussüsteemi kasutusvõimalusi.

Loe lisaks ka artiklit kodulehe valmistamine - 5 kõige olulisemat tegurit

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Kodulehe valmistamine kaasaegselt

Saame sind aidata mõlemal juhul Meie peamiseks tugevuseks on kaasaegse, originaaldisainiga kodulehe valmistamine, mis on mugaval hallatav ning otsingumootorite kaudu hästi leitav Oled alustamas uue ettevõtmisega ja sind huvitab kaasaegse kodulehe valmistamine? Või oled juba mõnda aega samas valdkonnas tegutsenud ja kodulehekülg vajab uut disaini ning märksa tänapäevasemaid haldusvõimalusi?

Kodulehe valmistamine kaasaegselt

Tänapäevane turundus on üha rohkem veebikeskne, sest kliendid otsivad toodete ja teenuste kohta infot internetis. Just seepärast on oluline nüüdisaegse kodulehe valmistamine ja selle sisuline arendamine, et veebilehekülje disain ja sisu moodustaksid selge terviku. Hea veebilehe loomine algab meile saadetavast hinnapäringust, mille põhjal teeme hinnapakkumise. Kodulehe valmistamine teeb firma turunduse lihtsamaks. Efektiivse müügi jaoks pakume kauneid ja funktsionaalseid lehti, mis müüvad tooteid hästi. Samavõrd oluline nagu kodulehe disain ja skaleeruv kujundus on ka otsingumootorite optimeerimine ja internetiturundus, mis aitab internetis efektiivselt müüa. Kaasaegselt ja professionaalselt kujundatud koduleht on atraktiivseks digitaalseks visiitkaardiks internetis.
www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia