Toimeta ülivõimsalt - veebilehe tekstiredaktoriga

Selleks, et kodulehe sisus tekste toimetada, on võimalik lehtedel kasutada käepärast tekstiredaktorit. Olemuslikult on tekstide vormindamine üsna sarnane OpenOffice Write või MS Office Word arvutiprogrammidele.

Toimeta ülivõimsalt - veebilehe tekstiredaktoriga

Kõigi meie poolt loodud veebirakendustega saab tekstide mugavaks ja kiireks toimetamiseks kasutada ülivõimast tekstiredaktorit. Erinevalt mõnest teistest, oluliselt kohmakamast tekstiredaktorist on Fastlion sisuhaldussüsteemis tekstiredaktor integreeritud otse toimetajavaatesse ja selle saab avada ülimugavalt lihtsalt ühe klõpsuga.

 

Toimetamine toimub kaasaegses tekstiredaktori vaates nagu näha kõrvaloleval pildil. Kõik teksti formaatimiseks vajalikud toimingud saab teha ühe-kahe klõpsuga ja siis omakorda kõik salvestada lihtsalt nupu "Salvesta" vajutamisega. Toimetamised ilmuvad kohe lehel nähtavale - tõenäoliselt on tegemist maailma kõige võimsama ja ergonoomilisema tekstitöötluslahendusega.

 

Vahepealkirjad eelseadistatud stiilidena

Selleks, et tekste liigendada ja muuta need lugejaile põnevamaks, saad kasutada eelseadistatud stiilide loendist lihtsalt ühe klõpsuga rakendatavaid tekstide formaate. Näiteks on alloleva näite puhul alapealkirjale suurema ja värvilise kirjastiili lisamine. Selleks, et tekstiredaktori kasutamine oleks kodusem, on Eesti oma kasutajate jaoks ka stiilide nimetused ilusas puhas eesti keeles.

Toimeta ülivõimsalt - veebilehe tekstiredaktoriga

 

Linkide lisamine tekstidele

Sisutekstidesse on mugav lisada linke, selleks piisab teksti selekteerimisest ja linginupu klõpsamisega avanevasse dialoogi lingi sihtaadressi ehk URL'i kleepimisest. Alamlehtede vaheline linkimine võimaldab külastajaid tekstide kaudu lehel paremini suunata ja tekitada kontekstist lähtuvaid seoseid, näiteks teenuste kirjelduste lehtedelt loetleda teisi külgnevaid teenuseid, millest külastajad võivad samuti huvituda ja lõpuks lisada otseviide tellimisvormile.

Toimeta ülivõimsalt - veebilehe tekstiredaktoriga

 

Mugav toimetada

Paljud meie kliendid, kes kasutavad Fastlion platvormis sisalduvat tekstiredaktorit igapäevaselt tekstide toimetamiseks ja enda veebilehel avaldamiseks, on andnud tagasisidet, et toimetamine on oluliselt mugavam kui teistes võrreldavates sisuhalduskeskkondades. Loe lisaks suurt võrdlustesti, milles on lisaks Fastlionile detailsema vaatluse all ka Drupal ja Wordpress.

 

Kiirem ja skaleeruvam

Lisaks tekstiredaktori poolt pakutavatele lihtsatele ja mugavatele vormindamisvõimalustele on meie poolt loodud veebilahendused, mis jooksevad Fastlion platvormil, ka ülihästi optimeeritud, mis annab teiste võrreldavate ees eelise kiiruses. See võimaldab lisaks lehe kiiremale toimetamisele pakkuda nii külastajatele kasutajasõbralikumat kasutajavaadet kui ka saavutada oluliselt parema kvaliteediskoori Google silmis. Loe kiiruse kohta põhjalikumat artiklit siin.

 

Jah, hakkame aga pihta!

Kui sul on vormumas kodulehe loomise või ka olemasoleva uuendamise plaan, siis täida detailsem küsimustik päringulehel või pane teele paar rida lihtsalt kontaktilehe kaudu, et teaksime sinuga ühendust võtta - nii saame üheskoos lähteülesande detailide üle lähemalt arutada. 

 

Saada päring

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Toimeta ülivõimsalt - veebilehe

Kõigi meie poolt loodud veebirakendustega saab tekstide mugavaks ja kiireks toimetamiseks kasutada ülivõimast tekstiredaktorit Erinevalt mõnest teistest, oluliselt kohmakamast tekstiredaktorist on Fastlion sisuhaldussüsteemis tekstiredaktor integreeritud otse toimetajavaatesse ja selle saab avada ülimugavalt lihtsalt ühe klõpsuga Selleks, et kodulehe sisus tekste toimetada, on võimalik lehtedel kasutada käepärast tekstiredaktorit. Olemuslikult on tekstide vormindamine üsna sarnane OpenOffice Write või MS Office Word arvutiprogrammidele.

Toimeta ülivõimsalt - veebilehe tekstiredaktoriga

www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia