Kontakt

Toimivad veebilehed ja andmebaasirakendused
Aara disainibüroo OÜ » Disain aara.ee

Kodulehtede valmistamine. Veebidisain ja programmeerimine,

andmebaasilahendused ning sisuhaldussüsteemide arendus.

 

Saada enda küsimus:

Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ

Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
reg. 11477099, IBAN: EE967700771001668194

Kui soovid teada valmistusaega konkreetsele lähteülesandele, siis soovitame saata fookuse lühikirjeldus ja enda kontaktid päringuvormi lehekülje kaudu.

Kui soovid vaadata erinevaid kodulehe valmistamise võimalusi, võrrelda hindu ja funktsionaalsusi, siis vaata veebilehekülgede valmistamise hinnakirja lehekülge.

 

Loome sisuhaldusfunktsionaalsustega kodulehti, tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama struktuuriga andmelahendusi sisaldavaid rakendusi, sh. kalkulaatoreid, andmekonvertereid, AI süsteemide halduskonsoole, mis on loodud vastavalt tellija spetsifikatsioonidele. 

 

Saada meile sõnum, et saaksime sinuga lähemalt kontakti võtta:

 

Zip code:
Nimi (Ees- ja Perekonnanimi)*
E-mail*
Pealkiri
Sõnum*
Email address:
C Number:
Insert control number 5 + 3 = ?

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Kontakt

Kodulehtede valmistamine Veebidisain ja programmeerimine, andmebaasilahendused ning sisuhaldussüsteemide arendus Toimivad veebilehed ja andmebaasirakendused Aara disainibüroo OÜ » Disain aara.ee

Kontakt

www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia