Halduse lihtsus, kiirus ja Kodulehe tellimisel tasub eelkõige tähelepanu pöörata halduse selgusele ja mugavusele, sest sellest sõltub, kui tulemuslikult kodulehte edaspidi toimetada saab. Loe lähemalt, mis on korralikult optimeeritud ja erinevatele ekraanidele kohanduva disaini eelised " Mobiiliveebi tegemine nutiseadmetele " ja " Seadmetundliku disaini eelised " Halduse lihtsus, kiirus ja turvalisus

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Halduse lihtsus, kiirus ja turvalisus

Kodulehe tellimisel tasub eelkõige tähelepanu pöörata halduse selgusele ja mugavusele, sest sellest sõltub, kui tulemuslikult kodulehte edaspidi toimetada saab.

Kodulehe sisu haldamine on erinevates haldussüsteemides vägagi mitmesuguse tulemuslikkuse ja ajakuluga. Kogenud sisutoimetajad on meile rääkinud, et sama sisu ülespanekuks kuluv aeg võib platvormidel erineda kuni kaks korda. Mis teeb siis osades halduslahendustes sisu toimetamise sedavõrd palju mugavamaks ja kiiremaks?

 

Kirjutasime põhjalikuma loo sellest, millised on populaarsemad kodulehtede raamistikud. Võrdlesime toimetamist kõige enam mõjutavaid elemente näidetega nii WordPressist, Drupalist kui ka FastLionist. Loe lähemalt lugu "Punnvõrrist kaubikuni - kodulehe halduslahenduste suur võrdlustest."

 

Kiirus
Kodulehe kiirus mõjutab nii ülalpool kirjeldatud toimetamise tulemuslikkust, pakub külatajatele paremat lugemiskogemust kui ka aitab saavutada paremaid kohti Google otsingutes. Vaata teemat süvitsi uurivat lugu "Kaks peamist põhjust, miks kodulehe kiirus on ülioluline."

3 tööriista kvaliteedi mõõtmiseks
Kas teadsid, et kiiruse kõrval on veel ka teisi kvaliteedimääranguid, mida saab lihtsal moel objektiivselt mõõta? Google on avaldanud soovitusliku "Webmasters PageSpeed" juhendmaterjali, mille järgimisest sõltub kuidas otsingumootor kodulehti hindab. Vaata lähemalt, millised on kolm automaatset tööriista, millega saab kodulehe kvaliteediskoori mõõta.


Turvalisus
Pakume võrreldes Drupali, Wordpressi või Joomlaga oluliselt töökindlamat ja turvalisemat lahendust, mille kaitstuse tase on sedavõrd kõrge, et meilt on veebilahendusi tellinud ka mitmed Kaitseministeeriumi haldusala asutused.

 

Kogemustepagas
Oleme loonud veebilahendusi juba milleeniumi algusaastatest. Pakkudes selle aja jooksul vastuseid klientide küsimustele on samal ajal tagasisidest ja praktilistest vajadustest välja koorunud ka sisulisi uusi töösuundi. Oleme aktiivse arendusprotsessi käigus loonud leidlikke lahendusi elulistele probleemidele, mida illustreerivad hästi lood "Ergonoomiline paradoks: toimeta 7 klõpsu asemel 2'ga" ja "Kuidas me panime kodulehe 10 korda kiiremini tööle".

Mobiilidele
Teeme seadmetundlikke disaine, mis töötavad lisaks suurtele ekraanidele mugaval moel ka nutiseadmetes - nii tahvelarvutites kui mobiiltelefonides. Loe lähemalt, mis on korralikult optimeeritud ja erinevatele ekraanidele kohanduva disaini eelised "Mobiiliveebi tegemine nutiseadmetele" ja "Seadmetundliku disaini eelised".

 

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Halduse lihtsus, kiirus ja

Kodulehe sisu haldamine on erinevates haldussüsteemides vägagi mitmesuguse tulemuslikkuse ja ajakuluga Kogenud sisutoimetajad on meile rääkinud, et sama sisu ülespanekuks kuluv aeg võib platvormidel erineda kuni kaks korda Kodulehe tellimisel tasub eelkõige tähelepanu pöörata halduse selgusele ja mugavusele, sest sellest sõltub, kui tulemuslikult kodulehte edaspidi toimetada saab.

Halduse lihtsus, kiirus ja turvalisus

www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia