Hästi hallatava kodulehe valmistamine Edaspidi on hästi hallatava kodulehe toimetamine lihtsam, sest 15 klõpsu asemel piisab vaid kahest. Me ei loe hiireklõpse mitte ainult kiiruse nimel vaid ka kodulehe valmistamise järgse lihtsama ja arusaadavama halduse pärast, et iga üksiku toimetamise juures ei peaks pikalt mõtlema, et mida üks või teine nupp teeb. Kahe hiireklõpsuga kodulehele alamlehtede juurdelisamine läheb igal juhul kiiremini ja mugavamalt kui 15 klõpsuga pusimine Hästi hallatava kodulehe valmistamine Hallatavus tähendab seda kui lihtsalt saad peale kodulehe esialgset valmistamist seda toimetada, täiendada ja vastavalt vajadusele aja jooksul ümber kujundada.

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Kodulehe mugavam toimetamine

..on lihtsam hästi läbi mõeldud toimetamisfunktsioonidega, mis võimaldavad kodulehel sisu täiendada ilma üleliigse kribu-krabuta kiiresti, eesmärgipäraselt ja tulemuslikult.

Oleme näinud selliseid sisuhaldussüsteeme, milles tuleb teha uue lehekülje loomiseks 15 hiireklõpsu, enne kui midagi reaalselt nähtavale ilmub. Meie poolt loodud lahendustes saab uusi lehti luua ei vähem ega rohkem kui kahe klõpsuga.

 

Pikk tee lihtsuseni

Oleme aastate jooksul töötanud suurema ja vähema veebikogemusega toimetajatega ja seepärast oleme teinud sisuhaldussüsteemi järk-järguliselt lihtsamaks ning jõudnudki seeläbi toimetajate jaoks kiirema ja tõhusama lahenduseni, milles ei ole vaja lehtede loomise, nihutamise, ümbernimetamise ja täiendamise dialooge kusagil kaugel taga (ingl. backend) otsida, vaid need on täpselt sealsamas kõrval kus asuvad ka tavavaatajatele nähtavad lehe elemendid - näiteks lingid, lehtede pealkirjad, sissejuhatused ja sisutekstid.

 

Mitte ainult tekstid

Pakume ka võimast failihalduslahendust, millega saab lisada tekstide sisse illustratsioone, panna üles pildigaleriisid ja laadida üles dokumentide faile.

 

Ära vaevle, küsi abi!

Kui oled väsinud kohmakast vanast kodulehest, mida ei saa korralikult toimetada, siis kirjelda päringuvormis siin sellel lehel nelja lihtsa küsimuse najal pisut lähemalt enda vajadusi ning pakume välja uue, märksa paremini hallatava kodulehe valmistamise ajakava. 

 

Sul pole veel kodulehekülge ja soovid alustada täiesti puhtalt lehelt? Hea hallatavus on oluline ka täiesti uue kodulehe valmistamisel. Kahe hiireklõpsuga kodulehele alamlehtede juurdelisamine läheb igal juhul kiiremini ja mugavamalt kui 15 klõpsuga pusimine.

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Hästi hallatava kodulehe valmistamine

Oleme näinud selliseid sisuhaldussüsteeme, milles tuleb teha uue lehekülje loomiseks 15 hiireklõpsu, enne kui midagi reaalselt nähtavale ilmub Meie poolt loodud lahendustes saab uusi lehti luua ei vähem ega rohkem kui kahe klõpsuga ..on lihtsam hästi läbi mõeldud toimetamisfunktsioonidega, mis võimaldavad kodulehel sisu täiendada ilma üleliigse kribu-krabuta kiiresti, eesmärgipäraselt ja tulemuslikult.

Hästi hallatava kodulehe valmistamine

Edaspidi on hästi hallatava kodulehe toimetamine lihtsam, sest 15 klõpsu asemel piisab vaid kahest. Me ei loe hiireklõpse mitte ainult kiiruse nimel vaid ka kodulehe valmistamise järgse lihtsama ja arusaadavama halduse pärast, et iga üksiku toimetamise juures ei peaks pikalt mõtlema, et mida üks või teine nupp teeb. Hallatavus tähendab seda kui lihtsalt saad peale kodulehe esialgset valmistamist seda toimetada, täiendada ja vastavalt vajadusele aja jooksul ümber kujundada.
www.aara.ee © 2023 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia