Logo disainimine, värvid ja Üheks logo disainimise päris oluliseks osaks on firmastiiliga hästi haakuva värvilahenduse leidmine. Logo toonid määravad, kuidas see ümbritsevast taustast eristub ja loob ka kindlamad pidepunktid muude firmagraafika elementide edasiseks disainiks. Järgneval lehel on toodud mõned näited , kus lihtsad logod, mis on veebi jaoks loodud võivad olla ka kodulehest väljaspool firma visuaalse identiteedi kandjaks Logo disainimine, värvid ja firmastiil

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Logo disainimine, värvid ja firmastiil

Üheks logo disainimise päris oluliseks osaks on firmastiiliga hästi haakuva värvilahenduse leidmine. Logo toonid määravad, kuidas see ümbritsevast taustast eristub ja loob ka kindlamad pidepunktid muude firmagraafika elementide edasiseks disainiks.

Eelnevalt vaatasime, milleks on logo disainimine oluline ja kuidas me oleme tüüpiliselt alustanud üldise teema määratlemisest ning logo jaoks graafilise kujundi kujundamisest.

 

Vorm jääb siiski poolikuks, kui sellele pole leitud tunnusgraafika terviklikuks tasakaaluks häid värvitoone ja kontrastsust, et see oleks planeeritavate kasutusjuhtude jaoks hästi silmapaistev, eristuv ja meeldejääv.

 

Siin on üks näide, kuidas logol olev aktsenditäpp võib olla lahendatud päris erinevates värvitoonides ja kuidas disainer pakkus logo kujundamise protsessis tellijale välja erinevaid logo disainiversioone, mille vahel oli võimalik valida.

Logo disainimine, värvid ja firmastiil
Värvitoonide variatsioonid logo disainimisel. Tegemise käigus saab võrrelda erinevaid värvivarjundeid

 

Siin ka veel teine näide, mille puhul oli logo graafiline kujund juba leitud ja logotoonide paremaks võrdluseks olid loodud mitu võrreldavat logo värvitooni.

Logo disainimine, värvid ja firmastiil

 

Kui ettevõte või organisatsioon plaanib panustada rohkem turunduskommunikatsioonile erinevates kanalites, siis soovitav lisaks logole disainida ka muid visuaalse identiteedi elemente, selleks et neid oleks võimalik hiljem võimalikult käepäraselt kohe kasutada.

 

Logo käsiraamatu koostamine

Tüüpiline firmastiili käsiraamat sisaldab lisaks logole ka värvipaletti, kirjatüüpe, mis on suunatud erinevateks kasutusotstarveteks fondisuurused ja variatsioonid, ikooniliste logokujundite kasutus eraldi või koos logoga, mõjualade mõõtmine paigutuseks, mis seisneb peamiselt ümbritsevate kaitstud alade kasutamises, et muud elemendid ei oleks logole liiga lähedal.

 

Lai skaala kasutusjuhtumeid

Mõnedel juhtudel võib olla vajalik ka pööratud kontrastide - heledate kirjade tumedal taustal, disainimine, rahvusvahelise haardega ettevõtetel ka logode kasutus teistes keeltes, sloganid ja nende kasutus koos logoga. Brändi manuaal võib sisaldada ka tunnusgraafika kasutust mitmesugustes meediumides, mis jäävad veebist väljapoole, trükis, postritel, sotsiaalmeedias või ka tööriietel ja mikrobusside külgedel.

Logo disainimine, värvid ja firmastiil

 

Ülalolev näide on veebi jaoks disainitud logost, mille puhul tekkis tellijal soov teha ka kleebitav suuremõõtmeline logo mikrobussi küljele. Piisavalt universaalse logokujundi ja eelneva vektorkujule viimisega on võimalik korralikku logo hiljem kvaliteetselt dimensioneerida, et seda suuremates mõõtmetes esitada.

 

Logo disainimine veebilehele

Mitmete logo disainimise tellimuste puhul oli kliendi üheks fookuseks ka kodulehe loomine. Sellistel juhtudel on võimalik teha logodisain koos veebidisainiga, et need moodustaksid paremini viimistletud terviku.

 

Järgneval lehel on toodud mõned näited, kus lihtsad logod, mis on veebi jaoks loodud võivad olla ka kodulehest väljaspool firma visuaalse identiteedi kandjaks.

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Logo disainimine, värvid ja

Eelnevalt vaatasime, milleks on logo disainimine oluline ja kuidas me oleme tüüpiliselt alustanud üldise teema määratlemisest ning logo jaoks graafilise kujundi kujundamisest Vorm jääb siiski poolikuks, kui sellele pole leitud tunnusgraafika terviklikuks tasakaaluks häid värvitoone ja kontrastsust, et see oleks planeeritavate kasutusjuhtude jaoks hästi silmapaistev, eristuv ja meeldejääv Üheks logo disainimise päris oluliseks osaks on firmastiiliga hästi haakuva värvilahenduse leidmine. Logo toonid määravad, kuidas see ümbritsevast taustast eristub ja loob ka kindlamad pidepunktid muude firmagraafika elementide edasiseks disainiks.

Logo disainimine, värvid ja firmastiil

www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia