Tunnusgraafika disain veebilehele Iga organisatsiooni jaoks on tänapäeval veebileht üheks olulisemaks kommunikatsioonikanaliks, mis võimaldab kõige vahetumalt infot avaldada ja toodete-teenuste kohta piisava detailsusega uusi andmeid üles panna. Päringu saatmiseks sõnasta veebilehe ja firma tunnusgraafika lähteülesanne lühidalt, paari lausega päringu lehel Tunnusgraafika disain veebilehele

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Tunnusgraafika disain veebilehele

Iga organisatsiooni jaoks on tänapäeval veebileht üheks olulisemaks kommunikatsioonikanaliks, mis võimaldab kõige vahetumalt infot avaldada ja toodete-teenuste kohta piisava detailsusega uusi andmeid üles panna.

Tunnusgraafika disain veebilehele

Vaatasime eelnevalt üldist firmagraafika loomise tööde järgnevust, sealhulgas graafiliste elementide arendamist ja ka logo jaoks sobivate värvitoonide leidmist.

 

Sellele lehel võtme lähema luubi alla veebilehtedele loodud logod, mis on loomulikul teel välja disanitud kodulehe kujundamise protsessi käigus.

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Alustuseks mõned "kastist väljas" näited, kus logokujundi loomine ei olnudki päevakorral, vaid tunnusnimi oli lahendatud puhtalt kirjastiilide ja toonide abil. Ülal, Allika Hostel, mille kodulehekülg on naturaalsetes, looduslähedastes toonides ja isikupäraste puidumustritega. Päises on logo käsikirjalise kirjastiiliga.

 

Kõrval on Eesti Loodushoiu Keskuse kodulehe päis, millel on kasutatud isikupärast kirjastiili, mis toimib ka muudes meediumides väljaspool veebilehekülge.

 

Veel üks tekstilisema lahenduslaadiga logo, mis kasutab kahte kirjastiili ja lisaks pööratud kontrastiga tausta - heledam kiri on rohelisel taustal. Üldine kodulehe lahendus on logostiiliga heas kooskõlas ja moodustab ühtse terviku.

Tunnusgraafika disain veebilehele

 

Traditsiooniliselt on logodel kasutatud ikoonilisemat lähenemist, siis oleme teinud ka sellest lähtuvalt mitmeid lahendusi, mis kasutavad samaaegselt nii graafilist elementi kui isikupärases fondistiilis lahendatud nime.

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Paremal pool on näiteks reisibüroo Arete Traveli jaoks loodud logo, mis kasutab merelaineid, milles on vihjeline viide soojamaareisidele.

 

Hea logograafika tunnuseks on äratuntavus ja eristuvus teistest omataolistest. Hea kui logol olev kiri ja graafiline element lähevad omavahel hästi kokku ja moodustavad ühtse terviku, mis on ühteaegu kiirelt haaratav ning meeldejääv.

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Sellel logol on kasutatud ekskavaatori ikoonilisemat lahendust, mis on heledana tumedal taustal.

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Paremal pool on lambakasvatuse lehe päises ümara sõõri sees lamba fototöötlus. Hoolimata graafilisest erisusest kannavad mõlemad pildiliselt ettevõtte tegevusalale viitavat kuvandit.

 

 

 

Livonia antiik müüb hästi erinevat tüüpi vanavara, kuid aja jooksul on nende kataloogis olnud suur osa portselani, kristalli ja klaasesemeid. Seepärast oli üsna iseloomulik, et kujundasime nende jaoks logo, mis sisaldab teekannu kujutist.

Tunnusgraafika disain veebilehele

 

Hea logokujundi tunnuseks on tervikusse sobitumine, logo vaadeldavus on parem kui sellel on graafiline osa kompaktselt kirjaga integreeritud, ega moodusta eraldiseisvat ala. Järgneval näitel on moodustab kiri ise justkui maapinna (seos sõnaga "Ground") ja sellest võrsub välja roheline leht.

Tunnusgraafika disain veebilehele

                   

Tunnusgraafika disain veebilehele

Järgnev keskkonnateadlikke sõidukoolitusi pakkuva firma logo ühendab graafiliselt käigukasti käikude paigutust ja rohelist lehte, mis viitab ökoloogilisusele.

 

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Marokosse reisiteenuseid vahendava reisibüroo päis kannab nii kompassi ikoonilist kujutist kui loob koos taustagraafikaga mulje kaardilugemisest ja kaugetele maadele resimisest. Vanem kaardigraafika loob ka romantilise ajas tagasi rändamise kuvandi - enamik Maroko reisisihtkohti on sajanditevanused linnad ja lossid.

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Kütteseadmeid, sealhulgas soojuspumpi müüva ja paigaldava firma Artesania logo kujutab lisaks firmanimele elemente kütteseadmetest, paremal olev joon piiritleb selle sees oleva kirja justkui õhksoojuspumba korpuse.

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Ehitusfirma Teine brigaad OÜ logo jaoks leidsime isikupärase fonditüübi ja disainisime selle kohale ümaras sõõris lendleva kotka. Oluline kandev osa on ka päisepildil, mis annab ülevaate ehitusfirma fookusest.

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Siin on veel näide lihtsama lahendusega veebipäisest, mille kandvaks osaks on sloganitüüpi sissejuhatav nimetus, et anda vaatajale aimu, millest lehe sisus infot kajastatakse.

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Firma, mis pakub puhastusteenuseid aurugeneraatoriga, siis mis võiks kujutada paremini kui logol kasutatud ikoonilise kujutusstiiliga aurugeneraatori kujutis. Dünaamiliselt pahvivate aurupahvakutega haakub hästi ka taustakujundus, mis võimendab nii värvi kui kontrasti poolest valgeid aurupilvi. 

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Hansaeksperdi liugustekataloogi sisaldav veebilahendus kasutab lihtsat logo, millel on lühendatult HE ja all ka selguse huvides veebilehe aadress.

 

 

 

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Klooga Kultuuri- ja Noortekeskusele loodud logo ühendab endas nii tarkuse sümbolina tuntud öökulli kui ka keskuse nime, mis on omavahel tasakaalustatult ühendatud tervikuks ja pinnaliselt hästi kasutatav erinevates meediumides.

 

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Ehitusfirma, mis on spetsialiseerunud katuste ehitusele ja remondile. Logo kannab nii firmanime kui ka viilkatusega maja ikoonilist kujutist, mis on sobitatud esimese suure M-tähega.

Tunnusgraafika disain veebilehele

Rõõmsavärvilisele alusmaalile sobitatud aiakujunduskonsultatsioone pakkuva ühingu nimi on kirjutatud tasakaalustatud kaarjoonega, mis haakub professionaalsete konsultantide poolt pakutavate kontseptuaalsete ideedega. 

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Mis võiks raamatupoe kuvandiga sobida paremini kui raamatukujund ja lugeva poisi pilt. Samas on veebivälise kasutuse jaoks hea ka veebilehe aadressi sisalduvus, et trükis ning mujal meediumides oleks kasutajatel käepärane viide kohe silma all.

 

Tunnusgraafika disain veebilehele

Eesti Etendusasutuste Liidu jaoks loodud logo kannab samal ajal nii organisatsiooni nime kui ka graafiist elementi, mis viitab etenduste ja meelelahutuslikumate ürituste korraldamisele.

 

 

Sild üle erinevuste.

KÜSK'i logo kujundamisel oli oluliseks kontseptuaalseks teemaks kolmanda sektori ühendav jõud riigiasutuste ja kommertsorganisatsioonide vahel. Kolme samba kohal olev kriips on neid kõiki ühendav ja erinevusi ületava sümboolse tähendusega.

Tunnusgraafika disain veebilehele

 

Veebilehe kujundus võimaldab päris laia elementideringi, mis kannavad ettevõtte või organisatsiooni identiteeti. Täpsemalt loe tunnusgraafika elementidest eraldi lehelt, edasi on järgnevalt põgusalt juttu ka logo kasutusest muudes meediumides peale veebi.

 

Veebilehe tellimine

Kui plaanid veebilehe uuendamist või täiesti uue loomist, siis tasub läbi mõelda, milliseid tunnusgraafika disainitöid vaja oleks ning saame teha koos veebilehega ka need firmastiili lahendused, mille jaoks graafilist disaini vaja on. Päringu saatmiseks sõnasta veebilehe ja firma tunnusgraafika lähteülesanne lühidalt, paari lausega päringu lehel.

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Tunnusgraafika disain veebilehele

Vaatasime eelnevalt üldist firmagraafika loomise tööde järgnevust , sealhulgas graafiliste elementide arendamist ja ka logo jaoks sobivate värvitoonide leidmist Sellele lehel võtme lähema luubi alla veebilehtedele loodud logod, mis on loomulikul teel välja disanitud kodulehe kujundamise protsessi käigus Iga organisatsiooni jaoks on tänapäeval veebileht üheks olulisemaks kommunikatsioonikanaliks, mis võimaldab kõige vahetumalt infot avaldada ja toodete-teenuste kohta piisava detailsusega uusi andmeid üles panna.

Tunnusgraafika disain veebilehele

www.aara.ee © 2023 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia